Emrah Bilge
Emrah Bilge
Genel Müdür

ODTÜ Biyoloji bölümü mezunu olan Emrah Bilge çalışma hayatına 2000 yılında WWF Türkiye’de Proje Yöneticisi olarak başlamıştır. 2005-2007 yılları arasında Toplum Gönüllüleri Vakfı’nda Kaynak Geliştirme İletişim Yöneticisi olarak çalışan Bilge, 2008-2009 arasında Anne Çocuk Eğitim Vakfı’nda Kaynak Geliştirme Yöneticisi olarak görev yapmıştır. 2009-2011 yılları arasında Avea’da Sosyal Sorumluluk ve Kurumsal İlişkiler Departmanı’nda görev yaptıktan sonra Benchmark KSS ajansında Projeler Direktörü olarak çalışmıştır. 2015-2017 yılları arasında Esas Holding’in sosyal yatırım birimi Esas Sosyal’in kuruluşunda görev alarak İlk Fırsat Programı’nın tasarım ve hayata geçirilmesinde rol almıştır. Emrah Bilge Ağustos 2017’de Çöpüne Sahip Çık Vakfı’na katılmıştır.

Halil Öz
Halil Öz
Projeler Yöneticisi

Sivil toplum alanında gönüllü çalışmalarda Balıkesir Üniversitesi İşletme bölümünde öğrenci iken yer almaya başlayan Halil Öz, üniversite eğitimini tamamladıktan sonra 2009 yılında Tekne Oyun Eğitim Toplantı şirketinde sivil toplum kuruluşları için eğitim programları ve eğitsel oyunlar tasarlayarak profesyonel kariyerine adım attı. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde 2012-2018 yılları arasında Gençlik Çalışmaları Birimi ve Sosyal Kuluçka Merkezi'nin koordinasyonunu üstlendi. 2018-2023 yılları arasında insani yardım alanında faaliyet gösteren Hayata Destek Derneği'nde Kapasite Yöneticisi olarak görev aldı. 2023 yılı itibariyle, Çöpüne Sahip Vakfı ekibine katılmıştır.

Gökçe Karaçocuk
Gökçe Karaçocuk
Projeler Sorumlusu

Maltepe Üniversite Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü mezunu olan Gökçe Karaçocuk, 2019 yılında Robotcodi eğitim kurumunda Eğitim Koordinatörü olarak iş hayatına başlamıştır. 5 yıldır sivil alandan gönüllü olarak çalışan Karaçocuk, 2021 yılında Eşit Gelecek Derneği'nde projeler sorumlusu ve eğitmen olarak çalışmıştır. Gökçe Karaçocuk Nisan 2023’te Çöpüne Sahip Çık Vakfı’na katılmıştır.