Emrah Bilge
Emrah Bilge
Genel Müdür

ODTÜ Biyoloji bölümü mezunu olan Emrah Bilge çalışma hayatına 2000 yılında WWF Türkiye’de Proje Yöneticisi olarak başlamıştır. 2005-2007 yılları arasında Toplum Gönüllüleri Vakfı’nda Kaynak Geliştirme İletişim Yöneticisi olarak çalışan Bilge, 2008-2009 arasında Anne Çocuk Eğitim Vakfı’nda Kaynak Geliştirme Yöneticisi olarak görev yapmıştır. 2009-2011 yılları arasında Avea’da Sosyal Sorumluluk ve Kurumsal İlişkiler Departmanı’nda görev yaptıktan sonra Benchmark KSS ajansında Projeler Direktörü olarak çalışmıştır. 2015-2017 yılları arasında Esas Holding’in sosyal yatırım birimi Esas Sosyal’in kuruluşunda görev alarak İlk Fırsat Programı’nın tasarım ve hayata geçirilmesinde rol almıştır. Emrah Bilge Ağustos 2017’de Çöpüne Sahip Çık Vakfı’na katılmıştır.

Ece Kuray
Ece Kuray
Projeler Yöneticisi

Ankara Üniversitesi S.B.F. İktisat Bölümü’nden mezun olan Ece Kuray, 1999 yılında Pamukbank’ta başladığı bankacılık kariyeri kapsamında 11 yıl boyunca, mali analiz ve tahsis birimlerinde görev almıştır. 2010 yılında sektörden ayrılarak, 2011 yılında Bilgi Üniversitesi Tasarım Yönetimi Sertifika Programı’nı, 2016 yılında Bilgi Üniversitesi Kültür Yönetimi Yüksek Lisans Programı’nı tamamlamış olan Kuray, 2011 yılında kültür ve sanat alanında faaliyet gösteren amberPlatform’da görev alarak sivil toplum alanında çalışmaya başlamıştır. Ece Kuray kuruluşundan bu yana Çöpüne Sahip Çık Vakfı’nda görev yapmaktadır.

Tuğçe Serin
Tuğçe Serin
Projeler Sorumlusu

Namık Kemal Üniversitesi Yaşlı Bakımı Bölümü mezunu olan Tuğçe Serin, 2017 yılında Deva Holding’te iş hayatına başlamıştır. 11 yıldır sivil alanda gönüllü çalışan Serin, 2017 yılında Erasmus+ Gençlik Değişimi Projeleri kapsamında Romanya’ya giderek Aktif Vatandaşlık Eğitimi ve Proje Yazma Eğitimi almıştır. 2022 yılında Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nde Eğitim Projeleri ve AB Projeler Sorumlusu olarak çalışmış, aynı dönemde Yıldız Teknik Üniversitesi Proje Yönetimi Eğitim Programı’ndan mezun olmuştur. Tuğçe Serin Mart 2023’te Çöpüne Sahip Çık Vakfı’na katılmıştır.